‘’All in one’’ studio-appartement gestoffeerd, maar niet gemeubileerd. Dit nieuwbouw appartement is perfect voor jonge stedelingen die kiezen voor de levendigheid van Amsterdam. Het appartement is voorzien van een PVC-vloer, een moderne keuken en een complete badkamer. OurDomain Amsterdam South East heeft uitgebreide faciliteiten en voorzieningen waardoor je veel vrije tijd overhoudt om af spreken met vrienden.
Voor Wie
Contracttype:
Lees hier meer over de voorwaarden.
Servicekosten vanaf
€214 - 218
per maand
Woonoppervlakten
31 m²
Soort
Vrije sector
Oplevering
Gestoffeerd
Geschikt voor
Ons woonconcept staat voor comfortabel stedelijk wonen. Het ontwerp van de appartementen weerspiegelt veel ruimte, de gebruikte kleuren zijn neutraal en stijlvol zodat iedereen zich hier thuis voelt. De plafondhoge ramen zorgen veel natuurlijke lichtinval, onze gemeenschappelijke ruimtes geven een gevoel van comfort en ontspanning.
In het groene stadspark haal je een frisse neus en doe je energie op. Het is een prettige plek om elkaar te ontmoeten. Zowel bewoners en buurtbewoners zijn welkom om hier te relaxen, iedereen kan gebruik maken van de commerciële ruimten. Het is een fijne plek voor iedereen, en waar een ieder zich thuis voelt.